سرویس پرداخت کیف پول الکترونیک پارسیان (کاپ)

این سرویس یک روش پرداخت الکترونیک سریع و آسان بوده که توسط آن می‌توان خدمات پرداخت خرد را مدیریت کرد. همچنین با عضویت در این سرویس به راحتی می‌توان آن را به مگا کارت پارسیان متصل نمود و از مزایای خرید فروشگاهی بهره‌مند شد.
از جمله مزایای سرویس کیف پول پارسیان می‌توان به سهولت در ثبت نام بدون مراجعه به بانک، استفاده از درگاه‌های پرداخت الکترونیک بدون اتصال به درگاه‌های بانکی و خرید آسان اشاره کرد. همچنین با استفاده از مگا کارت پارسیان می‌توان از خدمات پرداخت حمل و نقل عمومی نیز بهره‌مند شد.
هم اکنون به سرویس پرداخت الکترونیک پارسیان بپیوندید!
دانلود اپلیکیشن

فعال سازی کارت

چنانچه مگا کارت پارسیان دریافت کرده‌اید، جهت استفاده از سرویس های پرداخت الکترونیکی مگا کارت پارسیان، ابتدا باید از طریق سرویس، ثبت نام و فعال سازی کارت انجام گیرد.

فعال سازی کارت

چنانچه مگا کارت پارسیان دریافت کرده‌اید جهت اتصال آن به سرویس پرداخت الکترونیک پارسیان می‌توانید کارت خود را به کیف پول الکترونیک پارسیان متصل نمایید. چنانچه در سرویس پرداخت الکترونیک کیف پول پارسیان حساب کاربری ندارید ثبت‌نام نمایید.

کد 6 رقمی ارسالی به شماره تلفن همراه خود را در فیلد زیر وارد کنید، در صورتی که تا 60 ثانیه دیگر این کد را دریافت نکرده اید، مجددا درخواست نمایید

00:59

فعال سازی کارت

کارت با موفقیت فعال شد